Náš kód: P304958

Řetězová sada EK - stříbrný řetěz 520 H, Netěsněný, kolečko JT pogumované, rozeta JT pro KTM Enduro 125 1988-1990

1 937 Kč Včetně DPH
1 601 Kč Bez DPH
Na objednávku
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Řetězové sady

Řetězová sada EK - stříbrný řetěz 520 H, Netěsněný, kolečko JT pogumované, rozeta JT pro KTM Enduro 125 1988-1990
1 937 Kč
+ -

Popis a parametry

Tato standardní řetězová sada obsahuje neutěsněné řetězy splňující japonské standardy kvality. Představuje cenově nejdostupnější variantu za příznivou cenu, ideální pro běžné a méně náročné využití.

Řetěz EK H Série

Zesílené netěsněné řetězy
Řetězy EK 520H a 525H jsou robustní netěsněné řetězy určené pro motocykly s menším obsahem motoru. Oproti standardním verzím nabízí vyšší životnost díky zesílené konstrukci, a představují tak ideální volbu pro jezdce hledající odolnost bez nutnosti těsnění.

JT řetězové kolečko s gumovým tlumičem

JT řetězová kolečka s gumovým tlumičem nabízejí stejnou kvalitu, konstrukci a technologii ověřenou výrobci japonských motocyklů už od počátku 90. let. Pryžové vložky pomáhají tlumit nárazy řetězu a zvyšují komfort i životnost pohonu.

JT Ocelové rozety

JT rozety jsou vyráběny z prvotřídní vysokopevnostní uhlíkové oceli C49. Sortiment ocelových rozet JT aktuálně čítá více než 2 500 dílů pro motocykly a čtyřkolky všech značek.


PDF Katalog EK
PDF EK CATALOG

Náš kód: P304958
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání